Aktuális pályázatok és pályázattípusok
← Vissza
Ingatlanárverések

A kitöltött jelentkezési lapot és nyilatkozat nyomtatványt az alábbi e-mail címre szíveskedjenek visszaküldeni: arveres@jgk.hu.

A 10.000 Ft/ingatlan regisztrációs díjat – a közlemény rovatban a helyrajzi szám feltüntetésével – a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. OTP Bank Nyrt. 11784009-22229762 számú bankszámlájára kérjük átutalni.

Az elektronikus árverés a vatera.hu oldalon zárt körben kerül lebonyolításra, ezért a jelentkezési lap kitöltése előtt a vatera.hu honlapon el kell végezni a regisztrációt. Az ott megadott felhasználónevet a jelentkezési lapon fel kell tüntetni.

 

Ingatlan árverések

doc

Pályázati anyag - Gazdasági Társaságok részére

Méret: 77.50 KB
Hozzáadva: 2026/01/12
doc

Pályázati anyag - Magánszemélyek részére

Méret: 72.00 KB
Hozzáadva: 2026/01/12
pdf

Árverési lista 2026. 10. hó

Méret: 103.44 KB
Hozzáadva: 2026/08/14
pdf

Hirdetmények 2026. 10. hó

Méret: 459.01 KB
Hozzáadva: 2026/08/14
pdf

Árverési eredmény 2026. 09. hó

Méret: 200.46 KB
Hozzáadva: 2026/09/04