Idén nyáron ismét akcióba lendültek a legkisebb környezetvédők. A kerületi kertészekkel összefogva a józsefvárosi óvodások is besegítenek a fák gondozásába.
A program nemcsak hasznos, de a gyerekek számára igazi élmény is, amiért külön köszönet jár Pólyán Józsefnek, a Józsefvárosi Kertészeti Iroda vezetőjének.
Ezúttal a Tündérkert óvodásai vették kezükbe az irányítást – és a locsolókannákat, vödröket-, és alaposan megitatták a Kun utca fáit.
Egy biztos: a legkisebbek gondoskodásának köszönhetően Józsefvárosban nem szomjaznak a fák idén nyáron!








