Ovisok a fákért – a kerület óvodásai is locsolták a fákat

Idén nyáron ismét akcióba lendültek a legkisebb környezetvédők. A kerületi kertészekkel összefogva a józsefvárosi óvodások is besegítenek a fák gondozásába. A program nemcsak hasznos, de a gyerekek számára igazi élmény is, amiért külön köszönet jár Pólyán Józsefnek, a Józsefvárosi Kertészeti Iroda vezetőjének. Ezúttal a Tündérkert óvodásai vették kezükbe az irányítást – és a locsolókannákat, vödröket-, és alaposan megitatták a Kun utca fáit. Egy biztos: a legkisebbek gondoskodásának köszönhetően Józsefvárosban nem szomjaznak a fák idén nyáron!