Frissítés: Útjavítási munkálatokra kerül sor a Szentkirályi utcában

FRISSÍTÉS: Havazás miatt elmaradt a kátyúzás. Amint megvan az új időpont, frissítjük a cikket

Az úthálózat karbantartásának keretében munkatársaink aszfaltozási munkálatokat végeznek majd Szentkirályi utcában, 2026 február 19-én, csütörtökön.

A munkálatok célja a közlekedés biztonságát és a járművek állapotát veszélyeztető úthiba javítása.

A munkálatok tervezett időpontja: 2026. február 19. (csütörtök), a délelőtti órákban

A javítás pontos helyszíne: Szentkirályi utca 17. szám előtti útszakasz.

A forgalom biztosítása érdekében a Szentkirályi utca 17. előtt, mindkét oldalon 3-3 parkolóhely lezárására kerül sor. A forgalmat ideiglenesen a felszabadított parkolósávokra tereljük.

Kérjük az itt parkoló autótulajdonosokat, hogy járműveikkel még a munkálatok megkezdése előtt hagyják el az érintett parkolóhelyeket.

A tervezett úthiba-javítás elmaradt, mivel az aszfaltkeverő telepeken a nagy megrendelők tegnapi lemondása miatt nem volt anyagkiadás. A munkálatokat a hirtelen jött hó és eső is nehezítette. Mivel a parkolósávot már korábban lezárták, a szakemberek a balesetveszély elhárítása érdekében hidegaszfalttal ideiglenesen betömték a kátyúkat. A tervezett, nagyobb felületű burkolatjavítás időpontjával hamarosan jelentkezünk.

Kérjük az ott lakókat, hogy a munkálatok napján fokozott figyelemmel közlekedjenek az érintett területen!

A kátyúzási munkálatokkal kapcsolatos további az alábbi linken érhető el.

Megértésüket köszönjük!

Oszd meg