Józsefvárosi Gazdálkodási
Központ Zrt.
Józsefváros újjáépül Józsefváros címer Akadálymentes oldal

Társasházkezelő iroda

a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. által kezelt társasházak teljeskörű ügyvitele. Az iroda látja el a társasházkezelői feladatokat azokban a társasházakban, amelyek közgyűlése a társaságot választja meg a társasház közös képviselőjének.

Az iroda általános feladatai:

  • Éves beszámoló és költségvetés elkészítése, elfogadtatása, eljár a társasházak nevében, megbízásából és érdekében.
  • Gazdasági, könyvviteli, jogi, karbantartási, felújítási, értékesítési feladatok ellátása.
  • Pályázatokon való részvétel közös képviseleti és társasházkezelési feladatainak ellátása.
  • Társasházi közgyűlések lebonyolítása, a társasház kötelezettségeinek teljesítése.
  • A társasházak működésének biztosítása, felújítási és karbantartási feladatok lebonyolítása, pályázatok ügyintézése.
  • Minden egyéb, a társasházak eredményes kezeléséhez szükséges feladatok ellátása.

 

1082 Budapest, Baross u. 84. és

0613141051; 0613340757; 0613331116

kozoskepviselet@jgk.hu

  • Geszti Emőke, gépi könyvelő: 
    gesztie@jgk.hu
  • Holló Krisztina, gépi könyvelő 
    hollok@jgk.hu
  • Nagy Zsófia, gépi könyvelő 
    nagyzs@jgk.hu
  • Bánné Bereczki Zita Katalin, társasházkezelő referens 
    bereczkiz@jgk.hu
  • Druzsbovszky Éva, társasházkezelő referens 
    druzsbovszkye@jgk.hu
  • Hanisch Henriett, társasházkezelő referens 
    hanischh@jgk.hu
  • Szekerák László, társasházkezelő irodavezető 
    szekerakl@jgk.hu
  • Tamás Lajos, társasházkezelő referens 
    tamasl@jgk.hu
  • Koczina Anita, iratkezelő referens
    koczinaa@jgk.hu

1081 Budapest, Kiss József utca 19.

0613331116, 0614770831

  • Szekerák László, társasházkezelő irodavezető 
    szekerakl@jgk.hu
  • Csástyu Antalné, gépi könyvelő 
    csastyua@jgk.hu
  • Ments Ferencné, gépi könyvelő 
    mentsf@jgk.hu
  • Jancsó Roland, társasházkezelő referens 
    jancsor@jgk.hu
  • Kovács Csilla, társasházkezelő referens 
    kovacscs@jgk.hu
  • Orbánné Eisenhoffer Mónika Mária, gépi könyvelő
    eisenhofferm@jgk.hu