Józsefvárosi Gazdálkodási
Központ Zrt.

Tulajdonosi képviseleti és Társasházkezelési divízió

Tulajdonosi képviseleti és Társasházkezelési divízió

1082 Budapest, Baross u. 84.
Központi telefonszámok: +3613331116; +3614770885; +3614770831; +3614770852

  • Dajka Győző, divízióvezető
    dajkagy@jgk.hu

Társasházkezelő Iroda (1)

1082 Budapest, Baross u. 84.
Központi telefonszámok: +3613331116; +3614770885; +3614770831; +3614770852

  • Bánné Bereczki Zita, társasházkezelő referens
    bereczkiz@jgk.hu
  • Druzsbovszkí Éva, társasházkezelő referens
    druzsbovszkie@jgk.hu
  • Tamás Lajos, társasházkezelő referens
    tamasl@jgk.hu
  • Holló Krisztina, gépi könyvelő
    hollok@jgk.hu
  • Nagy Zsófia, gépi könyvelő
    nagyzs@jgk.hu
  • Geszti Emőke, gépi könyvelő
    gesztie@jgk.hu
  • Kővári Éva, társasházkezelő referens
    kovarie@jgk.hu
  • Jakots Andrea, ügyiratkezelő referens
    jakotsa@jgk.hu


Társasházkezelő Iroda (2)

1081 Budapest, Kiss József u. 19.
Központi telefonszámok: +3613141051; +3613340757

  • Szekerák László, irodavezető
    szekerakl@jgk.hu
  • Csatári Ilona Gabriella, adminisztrációs referens
    csatarii@jgk.hu
  • Jancsó Roland, társasházkezelő referens
    jancsor@jgk.hu
  • Kovács Csilla, társasházkezelő referens
    kovacscs@jgk.hu
  • Ments Ferencné, gépi könyvelő
    mentsf@jgk.hu
  • Marosiné Klausz Enikő Ilona, gépi könyvelő
    marosineke@jgk.hu
  • Csástyu Antalné, gépi könyvelő
    csastyua@jgk.hu

Tulajdonosi képviseletet ellátó iroda

1084 Budapest Őr u. 8.
Központi telefonszámok: +3613340391; +3613334317

  • Szerényi-Nánási Emőke, irodavezető
    tarsashaz@jgk.hu
  • Kiszel Ernő, referens
    kiszele@jgk.hu
  • Varga Lívia, referens
    vargal@jgk.hu
  • Vámosné Csébi Katalin, referens
    vamosnecsk@jgk.hu
  • Golarits Éva, referens
    golaritse@jgk.hu